Strah pred operacijo

Jelena Berger dr. med.

Spoštovana! Bliža se mi operacija,pa me je kar močno strah,zato vas prosim za odgovor,kako se naj že doma pripravim dan ali dva pred odhodom v bolnišnico,da ne bo tam kakšnih ovir za operacijo. Lepe...

Vprašanje
Spoštovana! Bliža se mi operacija,pa me je kar močno strah,zato vas prosim za odgovor,kako se naj že doma pripravim dan ali dva pred odhodom v bolnišnico,da ne bo tam kakšnih ovir za operacijo. Lepe praznike želim un hvala!
Odgovor
Lep pozdrav! Popolnoma vas razumem, saj je operacija za vsakogar stresni dogodek. Anesteziolog vas bo obiskal na oddelku dan pred operacijo, se z vami pogovoril in vam predpisal zdravila za miren spanec in proti strahu. Kirurg vam bo natančno razložil plan operacije, zato bodite brez skrbi, vsi se trudimo za vas. Le pogum in čimprejšnje okrevanje po operaciji vam želim.
Jelena Berger, dr. med.
Preberi še
Jelena Berger, dr. med.