Strah pred živalmi

Petra Štrus dr. med.

Dober dan Petra ! Spet sem jaz tista k se boji psov in živali . Hvala za odgovor . Prihajam iz Ljubljane tako da če mogoče veste kdo mi lahko pomaga ? Hvala lepa

Vprašanje
Dober dan Petra ! Spet sem jaz tista k se boji psov in živali . Hvala za odgovor . Prihajam iz Ljubljane tako da če mogoče veste kdo mi lahko pomaga ? Hvala lepa
Odgovor
Pozdravljena! V Ljubljani se s tovrstnimi strahovi ukvarjajo strokovnjaki na Svetovalnem centru za otroke, mladostnike in starše v Šiški (na Gotski ulici; imajo tudi svojo spletno stran)-vendar boš verjetno na začetek obravnave morala čakati do jeseni. Sicer bi se lahko oglasila tudi v moji ambulanti, da bi se natančneje pomenili o tvojih težavah ter se dogovorili, kaj bi bilo zate najbolje. Če se odločiš za drugo možnost, bi bilo najbolje, da mi pišeš na mail, da se zmeniva natančneje kako in kaj (petra.strus@gmail.com). Upam, da se boš odločila za nekaj izmed obojega, saj se da take strahove premagati in je potem dosti lažje živeti! Lep pozdrav, Petra Štrus
Petra Štrus, dr. med.
Preberi še
Petra Štrus, dr. med.