Strah pred zobozdravnikom

Dušan Brajović dr. dent.med.

Imam velik strah pred zobozdravniki, a ne pred vrtanjem temreč inekcija,zarni aparati, kaj narediti?

Vprašanje
Imam velik strah pred zobozdravniki, a ne pred vrtanjem temreč inekcija,zarni aparati, kaj narediti?
Odgovor
Mislim da se morate samo psihično pripraviti. Izberite si zobozdravnika ki vas bo razumel in kateremu se boste popolnoma zaupali. Morda nasvet: strah vas je lahko samo da ne greste k zobozdravniku, saj lahko le ta reši težavico ko je še majhna in tako prepreči da preraste v veliko.
Dušan Brajović, dr. dent.med.
Preberi še
Dušan Brajović, dr. dent.med.