Strah pred zobozdravnikom

Dušan Brajović dr. dent.med.

Kot pravi naslov vprašanja imsm velik strah pred zobozdravniki. Vem da ste že večkrat odgovorili na takšna vprašanja. A ste enini zobozdravnik (kar jaz poznam) da omogoča tehnike odvračanja misli od p...

Vprašanje
Kot pravi naslov vprašanja imsm velik strah pred zobozdravniki. Vem da ste že večkrat odgovorili na takšna vprašanja. A ste enini zobozdravnik (kar jaz poznam) da omogoča tehnike odvračanja misli od posega (video očala.glasba). Ali je možno priti do Vas da se uredijo moje težave? V dlesni imam namreč en zob odlomljen do korenine (živcev ni več notri) . Koliko bi poseg stal oz. ali ga pokriva zdravstveno zavarovanje.
Odgovor
Spostovani! Do sedaj po mojih informacijah v drugih ordinacijah virtual reality ocal se ni. Vse storitve so samoplacniske, ker pa ne vem kako usodo bo imela korenina, tudi cene ne vem. Bova morala pocakati do septembra, ko ponovno odpremo ordinacijo. Lep pozdrav!
Dušan Brajović, dr. dent.med.
Preberi še
Dušan Brajović, dr. dent.med.