Strije

Tomaž Janežič dr. med.

Zanima me ali je mogoče z estetsko kirurgijo "odpraviti" oz. "izboljšati stanje" strij po spodnjem delu telesa oz. ali obstaja kakršenkoli način ki bi stanje izboljšal? glede na to da je moja teža kon...

Vprašanje
Zanima me ali je mogoče z estetsko kirurgijo "odpraviti" oz. "izboljšati stanje" strij po spodnjem delu telesa oz. ali obstaja kakršenkoli način ki bi stanje izboljšal? glede na to da je moja teža konstantna (51kg/163cm) in nimam nobenih drugih problemov ki bi jih opazila ne razumem zakaj moja koža tako poka? Ta proces sicer že traja cca. 10 let in več ne vem kaj bi storila da bi se zaustavil.V naprej se vam lepo zahvaljujem
Odgovor
Strije je mogoče kirurško odstraniti samo tako, da se v tem predelu odstrani koža, ker so strije prisotne v celi debelini kože. Potreben bo pregled na katerem vam lahko kirurg svetuje ali je to mogoče glede na obsežnost področja in mesto kjer se strije nahajajo. Lep pozdrav, Tomaž Janežič, dr.med.
Tomaž Janežič, dr. med.
Preberi še
Tomaž Janežič, dr. med.