Suha koža

Jadranka Korsika Mrak dr. med.

Pozdravljeni, imam eno vprašanje glede kože na stopalu. Koža na stopalu mi je zelo suha in se lušči. Včasih pa me tudi srbi in peče. Uporabljala sem že več mazil (Kamagel, Lamislil), vendar ni nič bol...

Vprašanje
Pozdravljeni, imam eno vprašanje glede kože na stopalu. Koža na stopalu mi je zelo suha in se lušči. Včasih pa me tudi srbi in peče. Uporabljala sem že več mazil (Kamagel, Lamislil), vendar ni nič boljše. Hvala in lep pozdrav.
Odgovor
Spošovani Luščenje in suha koža na stopalih je lahko tudi znak katere od kožnih bolezni, zato vam svetujem, da prenehate mazati kožo podplatov z vsemi naštetimi mazili in se oglasite pri vašem osebnem zdravniku, ki se bo odločil ali je potreben pregled pri dermatologu. Lep pozdrav
Jadranka Korsika Mrak, dr. med.
Preberi še
Jadranka Korsika Mrak, dr. med.