Šumenje v ušesih

dr. Igor Fajdiga dr. med.

Sem naglušen 80in nosim aparat to dokaj v redu.Moti me,ker mi v ušesih zveni in to močno (ne aparat) že precej časa.Lep pozdrav Janez

Vprašanje
Sem naglušen 80in nosim aparat to dokaj v redu.Moti me,ker mi v ušesih zveni in to močno (ne aparat) že precej časa.Lep pozdrav Janez
Odgovor
Na žalost sta naglušnost in šumenje povezana pojava. Najbolje bo, da se oglasite pri avdiologu oz. specialistu, ki vam je aparat predpisal. Po pregledu ušes, sluha in tudi aparata bo poskušal vašo nadlogo vsaj omiliti, če je že ne bo mogel povsem odpraviti. LP, dr. Fajdiga
dr. Igor Fajdiga, dr. med.
Preberi še
dr. Igor Fajdiga, dr. med.