Tumorski označevalci

Izr. prof. dr. Marjetka Uršič Vršaj dr. med.

Pozdravljeni!Prosim za razlago izvida hormonske preiskave krvi. S-AFP 11 S-CEA 1 S-CA-123 26,7 Prosim za razlago in pojasnilo,če rezultati kažejo kakšno nevarnost.Na ta pregled me je poslal gine...

Vprašanje
Pozdravljeni!Prosim za razlago izvida hormonske preiskave krvi. S-AFP 11 S-CEA 1 S-CA-123 26,7 Prosim za razlago in pojasnilo,če rezultati kažejo kakšno nevarnost.Na ta pregled me je poslal ginekolog.Hvala za odgovor in pojasnila. Lep pozdrav!
Odgovor
Spoštovana, izvidi vseh treh preiskav so v mejah normalnih vrednosti. Lep pozdrav!
Izr. prof. dr. Marjetka Uršič Vršaj, dr. med.
Preberi še
Izr. prof. dr. Marjetka Uršič Vršaj, dr. med.