Ugreznjene prsne bradavice

Barbara Čokl dr. med.

Zanima me, če je za operativni poseg odpravljanja ugreznjenih prsnih bradavic potrebna določena starost? Stara sem namreč 20 let in bi ta poseg zelo rada opravila. Je mar možno povedati vsaj neko okro...

Vprašanje
Zanima me, če je za operativni poseg odpravljanja ugreznjenih prsnih bradavic potrebna določena starost? Stara sem namreč 20 let in bi ta poseg zelo rada opravila. Je mar možno povedati vsaj neko okroglo ceno, če se odločim za poseg pri vas? Hvala in lep pozdrav!
Odgovor
Da, potrebna je določena starost in sicer mora biti rast prsi zaključena. Mlajšim dekletom, ki opažajo ugreznjene prsne bradavice, priporočam primerno masažo, oziroma nego v smislu aktivnega vlečenja bradavic navzven (tudi z za to primernim pripomočkom). Stroški omenjenega posega na naši kliniki znašajo okrog 100 do 130 tisoč tolarjev. LP
Barbara Čokl, dr. med.
Preberi še
Barbara Čokl, dr. med.