Ukrivljenost penisa

Irena Rahne Otorepec dr. med.

Lep pozrav.star sem 22 let in imam probleme pri spolnosti.in sicer imam prirojeno ukrivljen penis navzdol v obliki banane.prej me to ni motilo sedaj pa.imam občutek da sem "drugačen" od drugih saj ima...

Vprašanje
Lep pozrav.star sem 22 let in imam probleme pri spolnosti.in sicer imam prirojeno ukrivljen penis navzdol v obliki banane.prej me to ni motilo sedaj pa.imam občutek da sem "drugačen" od drugih saj ima večina moških drugačno "obliko" penisa.to zelo vpliva tudi na moje psihično stanje.nevem ali naj se obremenjujem s tem ali ne.ali menite da to punce moti.pri spolnih odnosih nimam večjih težav,saj mi penis meri približno 18cm in nekaterim puncam je všeč..nekatere pa čudno gledajo na to in to me moti.prosim za kakšen nasvet..HVALA LP
Odgovor
Pozdravljeni! Ljudje smo si različni in moški penisi so tudi zelo raznoliki - tako po obliki kot po dolžini. Tudi ženske se razlikujemo po velikosti dojk, po izgledu in velikosti nožnice, po obliki maternice ... Vkrivljenost penisa lahko postane problem, kadar se zaradi nje pojavijo težave pri spolnih odnosih. Večna "travma" moških je bolj dolžina kot sama oblika penisa. Če prav razumem, gre za obliko penisa v erekciji in ne v ohlapnem stanju. Če so punce pri spolnih odnosih z vami zadovoljne (in ker ste jih "postavill v množino, pomeni, da nimate težav z navezovanjem stikov), svam priporočam, da se nehate obremenjevati s tem. Raje uživajte v spolnosti!. Če vas bo moj odgovro pomiril, se trudite postati še boljši ljubimec z občutkom za potrebe žensk, če pa ne, pa lahko postavite vprašanje še urologu, ki imajo še več izkušenj na tem področju.
Irena Rahne Otorepec, dr. med.
Preberi še
Irena Rahne Otorepec, dr. med.