Vitiligo

Tomaž Janežič dr. med.

Stara sem 24 let, okoli oci,pod pazduho, dekolteju imam vitiligo. Vem da se ni zdravila, zato me zanima,ce se da opraviti morda kaksno mikropigmentno tetoviranje ali kaksen drug lepotni poseg, ki bi p...

Vprašanje
Stara sem 24 let, okoli oci,pod pazduho, dekolteju imam vitiligo. Vem da se ni zdravila, zato me zanima,ce se da opraviti morda kaksno mikropigmentno tetoviranje ali kaksen drug lepotni poseg, ki bi prikril pomanjkanje pigmenta? Hvala
Odgovor
Spoštovani, kirurškega posega, ki bi lahko nadomestil pomanjkanje pigmenta v koži zaenkrat ni. S spoštovanjem, Tomaž Janežič, dr.med.
Tomaž Janežič, dr. med.
Preberi še
Tomaž Janežič, dr. med.