Vnetje trebušne slinavke

Prim. Zlatan Turčin dr. med.

Koliko možnosti je za ozdravitev Trebušne slinavke (če je vneta), z antibiotiki ? Oz. ali so kakšne drugačne metode za ozdravitev vnetja ? Lep pozdrav

Vprašanje
Koliko možnosti je za ozdravitev Trebušne slinavke (če je vneta), z antibiotiki ? Oz. ali so kakšne drugačne metode za ozdravitev vnetja ? Lep pozdrav
Odgovor
Spoštovani, vnetje trebušne slinavke (pankreatitis) je pri otrocih redko. Vzroki so različni in je od tega tudi odvisen način in uspeh zdravljenja. V prvi fazi zdravljenja pa otrok ne sme nič uživati na usta in potrebno dobiva v žilo. LP
Prim. Zlatan Turčin, dr. med.
Preberi še
Prim. Zlatan Turčin, dr. med.