življenje po odvisnosti

Marjana Grm dr. med.

Zivio.pred kratkim ste mi odgovorili na vprasanje in bi rada pohvalila vase delo.odlicni ste ,prav vi.da vas spomnim pisala sem o nezdravem nacinu zivljenja,ki je na sreco za mano,zelela pa sem izvede...

Vprašanje
Zivio.pred kratkim ste mi odgovorili na vprasanje in bi rada pohvalila vase delo.odlicni ste ,prav vi.da vas spomnim pisala sem o nezdravem nacinu zivljenja,ki je na sreco za mano,zelela pa sem izvedeti se kaj o posledicah.da,hvala vam,oprvila sem vs potrebne krvne teste,sem popolnoma cista in tudi notranje ravnovesje se postopoma stabilizira.vprasala ste me o nacinu uzivanja drog:bili so vsi mozni razen vbadanja.tudi cigaretom i alkoholu sem se dolga leta-predolga-posvecala,saj veste zgodbo:odrascanje v grozni druzini, okoli groznih ljudi,brez ljubezni in vodstva,bla bla bla....in clovek se zgubi.a ni vec tako in zanima me le mnenje strokovnjaka s tega podrocja :ali je biolosko mozno zopet normalno delovanje mozganov,telesnih organov, ....in to je vse.se vam ze vnaprej zahvaljujuem za vase odlicno delo in pomoc.samo ena izmed mnogih...
Odgovor
Pozdravljena! Vesela sem, da vam je uspelo, da ste ostali zdravi in vam privoščim vso srečo in veselje na tem svetu. Ponosni bodite na svoj uspeh, saj ste med redkimi, ki so na srečo še pravočasno ugotovili, kam vse skupaj vodi. Naj vam daje ta ponos in zadovoljstvo tisti elan in vzpodbudo, ki ju boste morda v stiski še kdaj potrebovali. Kajti stiske bodo še in včasih tudi problemi,ki jim morda ne boste hitro videli rešitve. Tako kot pri vsakomur! Na srečo pa so tudi takšni trenutki in teh je k sreči več, ki jih za vse na svetu ne bi hoteli zgrešiti. Nestrpno verjetno pričakujete, kaj bom napisala v zvezi z zdravjem. Vse vam že deluje normalno in tudi bo tako delovalo, saj ste se zapletom srečno izognili. Malo me je zabolelo, ko ste napisali:" samo ena izmed mnogih". Vsi smo to, pa vendar je vsak med nami edinstven in neponovljiv. Zavedajte se tega, tudi vi in jaz! Želim vam veliko lepega! Marjana Grm
Marjana Grm, dr. med.
Preberi še
Marjana Grm, dr. med.