Zlom gležnja

Blaž Iskra dr. med.

19.7.2010 sem bil operiran zaradi trimaleolarne frakture desno, dobil sem ploščico in 6 vijakov. Na zadnjem pregledu 19.11.2010 je bila rana zaceljena, predel zloma neboleč, brez Sm izpada in gibljivo...

Vprašanje
19.7.2010 sem bil operiran zaradi trimaleolarne frakture desno, dobil sem ploščico in 6 vijakov. Na zadnjem pregledu 19.11.2010 je bila rana zaceljena, predel zloma neboleč, brez Sm izpada in gibljivost le minimalno zavrta. Sedaj že normalno hodim in tečem. Zanima me ali bi lahko že smučal, ali mi predlagate da s takiimi obremenitvami še počakam? Pri teku uporabljam opornico.
Odgovor
Pozdravljeni! Lahko smučate, vendar pa ne pretiravajte. Prijetno smuko, Blaž Iskra
Blaž Iskra, dr. med.
Preberi še
Blaž Iskra, dr. med.