Zlom goleni

Blaž Iskra dr. med.

Pozdravljeni ! mel sem zlomljeni obe levi golenski kosti po več kot treh mesecihpa se mi kosti še ne zraščajo zato mam vprašanje kaj je temu vzrok in sčm zboljšati rast kosti starost 60 let .Hvala za...

Vprašanje
Pozdravljeni ! mel sem zlomljeni obe levi golenski kosti po več kot treh mesecihpa se mi kosti še ne zraščajo zato mam vprašanje kaj je temu vzrok in sčm zboljšati rast kosti starost 60 let .Hvala za odgovor.
Odgovor
Pozdravljeni ! Vzrokov je lahko veliko, ker pa ne poznam primera, vam ne morem kar na splošno nekaj napisati. Pozanimajte se pri zdravniku, ki vas zdravi. Želim vam dobro okrevanje, Blaž Iskra P.S. Praviloma po treh mesecih kost v tem delu še ni zaraščena, tako da ni nič presenetljivega, da še ni videti zaraščanja, pomembno je, da se vidi tvorba nove kosti.
Blaž Iskra, dr. med.
Preberi še
Blaž Iskra, dr. med.