Zmanjšanje kolobarja

Prim. asist. Erik Vrabič dr. med.

Pozdravljeni! zanima me cena zmanjšanja kolobarja dojke. Poseg sem zasledila le skupaj z dvigom ali povečavo dojk, zato nisem nikjer našla prave cene -za le zmanjšanje areole braz kakršnihkoli drugih...

Vprašanje
Pozdravljeni! zanima me cena zmanjšanja kolobarja dojke. Poseg sem zasledila le skupaj z dvigom ali povečavo dojk, zato nisem nikjer našla prave cene -za le zmanjšanje areole braz kakršnihkoli drugih posegov. Hvala!
Odgovor
Spoštovana Kolobar je seveda mogoče zmanjšati tudi brez drugih posegov na dojkah. Cena posega v UKC Maribor, kjer izvajam tovrstne posege je 900 eurov (za oba kolobarja v lokalni anesteziji). Poseg praviloma izvršimo ambulantno v lokalni anesteziji. Pred posegom je potreben posvet in pregled. Osebno opravljam preglede za tovrstne posege na Ergomedu, Ulica Talcev, Maribor. Nanje naročajo vsak delavnik med 13:00 in 15:00 uro na številki 02 250 2400. Lep pozdrav
Prim. asist. Erik Vrabič, dr. med.
Preberi še
Prim. asist. Erik Vrabič, dr. med.