Znamenje

Prof. dr. Miha Debevec dr. med.

Pozdravljeni! Na koži imam znamenje veliko približno 1mm Rahlo je spremenilo barvo tako da je rahlo rdečkaste vendar še vedno bolj rjavo. Kaj bi to bilo? lp hvala

Vprašanje
Pozdravljeni! Na koži imam znamenje veliko približno 1mm Rahlo je spremenilo barvo tako da je rahlo rdečkaste vendar še vedno bolj rjavo. Kaj bi to bilo? lp hvala
Odgovor
Spoštovani! Če vas skrbi, pokažite 1mm veliko rdečkasto-rjavo znamenje svojemu zdravniku. Lahko gre za benigno pigmentno znamenje. LP prof. dr. Miha Debevec
Prof. dr. Miha Debevec, dr. med.
Preberi še
Prof. dr. Miha Debevec, dr. med.