Zobni aparat

Mirjam Kovačič dr. dent. med.

Lepo pozdravljeni. Čez en mesec bom star 19 in me zanima če se ni prepozno naročit za aparat. meni so rekli da ni, ker bom že čez en mesec 19. zanima pa me tudi če je res treba čakat 5 let, da prideš ...

Vprašanje
Lepo pozdravljeni. Čez en mesec bom star 19 in me zanima če se ni prepozno naročit za aparat. meni so rekli da ni, ker bom že čez en mesec 19. zanima pa me tudi če je res treba čakat 5 let, da prideš na vrsto če še nisi samoplačnik in ali je res, da te pride ravnanje in priprava za aparat od 600.000 do 700.000 sit če si samoplačnik.
Odgovor
Res zelo verjetno v enem mesecu ne boste prišli na vrsto za ortodontsko terapijo na koncesijo. Cena je odvisna od vrste nepravilnosti in od tega za kakšno vrsto terapije se odločite. LP
Mirjam Kovačič, dr. dent. med.
Preberi še
Mirjam Kovačič, dr. dent. med.