Zvonenje v ušesih

dr. Igor Fajdiga dr. med.

Spoštovani! Po obisku glasnega koncerta mi po štirih dneh še vedno ni prenehalo zvoneti v levem ušesu. Zvonenje je blago, drugih težav (bolečine, vročina) nimam. Tudi sluh se mi ni poslabšal. Zanim...

Vprašanje
Spoštovani! Po obisku glasnega koncerta mi po štirih dneh še vedno ni prenehalo zvoneti v levem ušesu. Zvonenje je blago, drugih težav (bolečine, vročina) nimam. Tudi sluh se mi ni poslabšal. Zanima me, koliko časa zvonenje v ušesih po hrupnih dogodkih lahko ostane. Najlepša hvala za odgovor!
Odgovor
Spoštovani! Hrup resno škodi sluhu! Pri občutljivih ljudeh ali pogostem izpostavljanju se sluh okvari trajno! štiri dni je kar resno opozorilo in je več kot običajno. Prave pomoči (zdravila) za to ni, zato bodite predvsem oprezni v bodoče in na to opozorit tudi vse, ki se podobno izpostavljajo! LP, dr. Fajdiga
dr. Igor Fajdiga, dr. med.
Preberi še
dr. Igor Fajdiga, dr. med.