Obstajajo ljudje, ki delajo že od svoje rane mladosti in si nabirajo izkušnje, kolikor se le da. Obstajajo tudi tisti, ki občasno opravljajo kakšno študentsko delo – eni zato, ker želijo, drugi zato, ker morajo. Obstajajo pa tudi tisti, ki ne želijo niti slišati o študentskem delu, temveč bi radi le uživali in se zabavali.
Enako velja tudi za učenje – nekateri pravijo, da sploh ni pomembno, drugi se učijo, kolikor se pač lahko, spet tretji namenijo učenju ves svoj čas in pozornost.
Pri tej tematiki ne gre zgolj za očitno dejstvo – izobraževanje, delo in nabiranje izkušenj. Gre predvsem za to, da se naučimo komunikacije (če je govor o študentskem delu) in obvladovanja stresa.
Si vedel, da stres ni vedno slab? Si vedel, da poznamo dve vrsti stresa, akutnega in kroničnega? Naš Oskar je v tokratnem videu spregovoril o razlikah med enim in drugim ter o tem, kakšno je 'pametno' razmerje med delom in počitkom. Zajel je tudi najpogostejše mite, ki krožijo o tej tematiki. Poglejte si prvega:
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
PRAVILA ZA OBJAVO KOMENTARJEV