sindrom karpalnega kanala

Sindrom karpalnega kanala
LEP POZDRAV!25.9.SEM BILA OPERIRANA NA DESNI ROKI,SINDROM KARPALNEGA KANALA.PO ENEM MESECU ME JE ZDRAVNIŠKA KOMISIJA POSLALA NAZAJ NA DELOVNO MESTO,DELAM KOT VZGOJITELJICA,BOLEČINE PA SO ŠE VEDNO PRIS...

Mravljinčenje v rokah
Stara sem 59 let in imam hude težave z vratno in prsno hrbtenico.Rtg. slike pokažejo degenerativne spremembe v smislu spondilartroze, zlasti izrazite pa so v L/S prehodu.Vendar s križem zdaj nimam več...

Sindrom karpalnega kanala
Sem stara 29 let,delam v živilski trgovini in imam probleme z rokami (dlani , zapestja).problemi so otekanje rok,mravljinci,hude bolečine,krči,nemoč,zjutraj imam trde roke. kaj lahko storim ? hvala z...

Nežno in učinkovito nad bolečine
Kratica TECAR označuje “prenos energije s kapacitivno in rezistivno metodo” (Trasferimento Energetico Capacitivo e Resistivo, Capacitive and Resistive Energy Transfer), TR-T pa je kratica za »ciljno radiofrekvenčno terapijo« (Targeted Radiofrequency Therapy).

Terapija z udarnimi globinskimi valovi
Terapija z udarnimi globinskimi valovi (Extracorporeal Shockwave Therapy – ESWT) je neinvazivna metoda zdravljenja, ki se uporablja v fizioterapiji, ortopediji, travmatologiji, urologiji in kardiologiji. "Extracorporeal" pomeni izventelesno, torej gre za zvočne (akustične) valove, ki se pretvorijo v udarne valove in se preko sonde in kože prenašajo v podkožne strukture – mišice, kite in ligamente.

10 znakov, da imate težave s ščitnico
V Sloveniji se kar 150.000 ljudi spopada z boleznijo ščitnice, vsako leto pa na novo odkrijejo približno 4000 novih primerov oblelih. Najpogostejša oblika bolezni ščitnice je avtoimunska bolezen Hashimotov tiroidizem, pri kateri ščitnica proizvede premalo ščitničnih hormonov.

Naravni astaksantin - poznate kralja karotenov?
Poznate najmočnejši antioksidant v rastlinskem svetu? Naravni astaksantin je kar 550-krat močnejši od vitamina E in kar 6000-krat od vitamina C.

Bolečine v zapestju zaradi računalnika
Bolečine v zapestju so dandanes precej pogost pojav, še posebej pri ljudeh, ki vsakodnevno uporabljajo računalnik. Tipkanje po tipkovnici in uporaba miške lahko namreč povzročita obremenitev majhnih mišic v roki, zaradi česar pride do vnetja kit ali sinovalne ovojnice okoli kit v rokah.

Delo za računalnikom lahko tudi boli
Vsakodnevno delo za računalnikom, kjer držite roko dlje časa v nenaravnem položaju in izvajate ponavljajoče gibe, na primer tipkanje po tipkovnici, lahko povzroči bolečine v zapestju.