Vizita.si

spolno prenosljive bolezni

Kje vas boli? 01. 10. 2009 17.00

Zakaj pri seksu lahko boli?

Boleči spolni odnosi se pojavljajo pri 10 odstotkih žensk, čeprav ima spolne motnje kar 40 odstotkih žensk in nekoliko manj moških. Boleči spolni odnosi imajo lahko telesni, ali psihološki vzrok, v vsakem primeru pa zelo obremenijo partnerski odnos.

Duševno zdravje 21. 09. 2009 11.20

Zrušimo tabuje! Spregovorimo o zasvojenosti s seksom

Tuje raziskave so pokazale, da je s seksom zasvojenih od 3 do 10 odstotkov ljudi. Zanje spolnost ne predstavlja izkazovanja ljubezni svojemu partnerju, niti posebnega užitka. Zanje je seks gola nuja, potreba, omama. Tudi v Sloveniji je s seksom zasvojenih veliko ljudi.

Bolezni 17. 06. 2009 09.43

Poskrbite, da se vaš dopust ne bo spremenil v nočno moro!

Potovanja v eksotične in oddaljene kraje so lahko pravo doživetje, če pa nismo nanje dobro pripravljeni, se ta zelo hitro lahko spremenijo v pravo nočno moro. Katerim boleznim ste lahko na takšnem potovanju izpostavljeni in kako se nanje dobro pripraviti, si preberite spodaj.

ISSN 2630-1679 © 2021, Vizita.si, Vse pravice pridržane Verzija: 996